Film ve DiziHaberler

Behzat Ç. Yeni sezon 1. Bölüm BlueTv’de!

Türk televizyon tarihinin akılda kalan yapımlarından biri olan Behzat Ç. 3 sezon Türk televizyonlarını süsledikten sonra final yapmıştı. Aradan 6 yıl sonra Behzat Ç. 4 sezon 1. Bölümü izleyiciyle karşı karşıya geldi.

Son zamanların popüler dizi/film izleme uygulamaları olan Netflix ve BluTV gibi yayıncı kuruluşlar sinemaya gitme alışkanlığımıza bir son verdi. Bu arada Türkiye’de Netflix ve BluTV son zamanların en çok kullanılan uygulamalar haline geldi.

Behzat Ç. TV’de yayınlandığı dönemlerde 3 sezon boyunca Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyordu. Aniden yayından kaldırılmasıyla büyük şoke uğrayan kitle Behzat Ç. Yi Youtube gibi sosyal platformlardan eski videolarını takip etmeye başladı. Kesitleri milyonlarca kişi tarafından izlenilen Behzat Ç. Dönüş sinyalini BlueTV’den verdi.  

Behzat Ç. 4. Sezon 1. Bölüm BlueTV’de yayınlandı:

BlueTV’de alışık olduğumuz gibi bölümler 40 dakika standartına uygun yayınlandı. İlk bölümde ise bir takım olaylardan sonra kadro dışı kalan oyuncuların tekrardan geri geldiğini görüyoruz. Ercüment Çözer, Behzat Amir ve ekibinin yeniden toplanması izleyici kitlesini tekrardan BlueTv’ye davet ediyor.

Peki Behzat Ç. Yeni bölümlerini nasıl izlerim?

BlueTV, Netflix gibi aylık belirlenmiş bir ücretle üye olup dizi ve filmlerinizi kolaylıkla izleyebileceğiniz bir platform. Eğer daha önce üye olmadıysanız hemen üye olup 1 hafta boyunca ücretsiz izleyebilirinisiz. 1 hafta sonunda sizden ayılık olarka 19,99 TL’lik bir ücret talep ediliyor. Bu platformda Behzat Ç. Hariç yüzlerce yabancı ve yerli dizilere erişim sağlayabiliyorsnuz. Behzat Ç.’nin kaç bölüm olarak karşımıza çıkacağı ise asıl merak konusu. Bu konu hakkında şu anlık net bir bilgi bulunmuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı