Film ve DiziHaberler

Deadpool 3 Marvel’dan Ayrılıyor mu?

David Leitch, Deadpool 3 ve Marvel hakkında konuştu.

Ryan Reynolds’ın başrolde oynadığı Deadpool 3 hakkında filmin yapımcısı David Leitch’ten şoke eden bir açıklama yapıldı. Bilindiği üzere Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü partında hangi filmlerin olacağını Cumartesi gecesi San Diego Comic-Con etkinliğinde halka açıklanmış, fakat Deadpool 3’nin Marvel’da yer almadığı söylemişti.

Fox ve Disney geçen yıl içerisinde birleşme kararı almıştı fakat, işler Fox için pek de iyi gitmiyor. Yönetimi eline alan Disney, birçok X-Men filmini iptal etti, Dark Phoenix gibi filmleri ise çok geç vizyona alma kararı aldı. Diğer yanda The New Mutants filminin yapımlarının bitmesine rağmen vizyona girmeyeceği aktarmıştı. Fakat Deadpool’un, bundan etkilenmeyeceği kesin bir dille aktarmıştı. Disney ise yeni bir Deadpool filmi çekme kararı aldı ve başka 18+ filmlere de vermek istediğini söylüyordu. Ancak, Deadpool 3’nin 20. Century Fox’tan satın alınmasından sonra Marvel altında geliştirilmesini bekleniyordu. San Diego Comic-Con’da Marvel’ın gelecek projeleri hakkında bir takım açıklamada bulundu. Tabii bu projelerin arasında Deadpool 3 yok!. Yönetmen David Leitch ise bunun üzerine şu sözleri sarf etti: “Marvel’ın planlarını açıkladığını biliyorum ve bence insanlar Deadpool’un orada olmadığını söylüyor. Asla ‘asla’ demem. Bence açıkçası Deadpool çok sevilen bir karakter ve bu insanların geri dönmek isteyeceği zor bir dünya. Ve bence bu işi için bir yol bulacaklar. Yalnızca sabırlı oluyorum ve herkes derin bir nefes alsın ve yeni Marvel ve Disney dünyasının nasıl işleyeceğini görsün. Umuyorum ki çağrıyı alacağım.”

Deadpool’un serisi Tim Miller yönetmenliğinde 2016 yılında start verilmişti. Bu filmi David Leitch yönetmenliğini üstlenen 2018 yapımı Deadpool 2 devam ettirdi. Filme Zazie Beetz, Josh Brolin gibi birçok yeni isim katılmıştı, fakat Deadpool 2 ilk film kadar çok tutulmadı. Şimdilik üçüncü filmin David Leitch tarafından yönetilip yönetilmeyeceği merak konusu. Yani proje tamamen geliştirme aşamasında gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı