HaberlerYaşam

Manyetik Tabla Sistemlerinin Alternatif Sistemlere Üstünlükleri

Genellikle CNC işleme ve diğer benzer, bağlama işlerinde elektromanyetik tutucuya ihtiyaç duyulur. Bu, işten tam verim alabilmek için gereklidir. Ve kullanıcıyı, gereksiz, oluşabilecek hata ihtimallerinden korur. Manyetik tabla sistemleri günümüz teknolojisiyle de oldukça gelişmişlerdir. Elektromanyetik tabla sistemleri, geleneksel veya ilkel yöntemlere nazaran, iş bağlamada tehdit teşkil etmez. Hiçbir olumsuzluk barındırmaz, bu sayede kullanıcı gereken işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Elektromanyetik Tabla Sistemi Ne İşe Yarar?

Elektromanyetik tabla sistemleri, işlem gerçekleştireceğiniz metal veyahut da kullanacağınız kalıbın zahmet olmaksızın tezgaha ya da prese bağlanmasını sağlayan bağlama ekipmanıdır. Titreşimi engelleyebilme özelliğine sahiptir ve bunun sonucu olarak da yüzey kalitesini arttırmaktadır. Elektromanyetik tabla sistemlerini kullanarak, her türlü, manyetik duyara sahip iş parçası bağlanabilir ve tabla üzerinde, çoklu iş parçalarınız ile birçok işlemi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca manyetik tabla kullanımı, işinizi daha profesyonel ve şık gösterecektir.

Manyetik Tabla Sistemini Üstün Kılan Özellikleri

Elektromanyetik tabla sistemini, ilkel yöntemlerden üstün kılan özelliğin başını, sahip olduğu yüksek teknoloji ve işçilik çekmektedir.

Manyetik tabla cihazının sahip olduğu fonksiyonlar ve cihaz kapasitesi şu şekilde gösterilebilir;

  • Bağlama işlemlerini 5-10 saniyeye kadar kısaltabilme imkanı
  • Titreşimi engelleyebilme ve daha rahat işlem yapabilme özelliği
  • Yüzey kalitesini arttırması ile, verimliliği de arttırması
  • Zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilme
  • Eski yöntemlere nazaran uzun süre dayanabilir olması

Manyetik tabla tüm bu kolaylıkları kullanıcıya sağlamaktadır. Gelişen manyetik tabla teknolojileri ile de daha pek çok özellik kullanılabilir hale gelmektedir.

Manyetik Tabla Temini

Manyetik tabla, artık internet aleminin de öne çıkması ile pek çok online alışveriş sitesinde satın alınabilir duruma gelmiştir. Ancak, rastgele web sitelerinden alacağınız bir manyetik tabla ürününün hiçbir garantisi olmayacaktır. Garantisi olmayacağı gibi birçok hataya, bozukluğa da sahip olabilir.

Bunun sonucu olarak da gerçekleştireceğiniz işlerin kalitesini düşürebilir. Bu yüzden manyetik tabla satın alırken, alacağınız ürünün sertifikalı ürün olup olmadığına dikkat etmelisiniz. FERRO Magnet, her türlü ölçüde manyetik tabla temini gerçekleştirmektedir.
2005 yılından bu yana hizmet veren firma, kullanıcı ihtiyacına göre her türlü boyutta manyetik tabla üretimi gerçekleştirebilir. FERRO Magnet bir tedarikçi değil, elektronik cihaz üretim şirketidir. Dolayısıyla sizlere gönderilecek olan ürün, kendileri tarafından üretilen, son derece kaliteli ürünler olacaktır.

Doğruluk ve dürüstlüğe değer veren firma, 2005 yılından bu yana pek çok satış gerçekleştirmiş ve müşteri memnuniyeti elde etmiştir. FERRO Magnet, manyetik tabla üretiminin yanı sıra, müşteri isteği doğrultusunda, manyetik taşıma sistemleri, hızlı kalıp bağlama sistemleri ve özel tasarım mıknatıslar da üretebilmektedir.

Manyetik Tabla Sistemleri Fiyatları

Ürün satın alımlarınızda, manyetik tabla fiyatları değişiklikler gösterebilmektedir. Bu fiyat farkının genel nedeni, boyutlar olacaktır. FERRO Magnet’in web sitelerinde fiyat öğrenme bölümü bulunmaktadır. Buradan ihtiyacınız olan cihazın ölçütlerine ve özelliklerine dair bilgi vererek fiyat öğrenebilirsiniz. Dilerseniz, operatörleri ile iletişime geçerek de, sorunsuz bir şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı