HaberlerTeknoloji

RED, Telefonunun Kötü Kamerası İçin Çinli Üreticiyi Suçladı

Mashable’ın makalesinde ‘2018 yılının en kötü teknolojik ürünü’ olarak isimlendirilen RED firmasının Hydrogen One isimli cihazı, ikinci bir adım atmayı planlıyor. Çıkışı bir felaket olan telefon, tam anlamıyla kötü olarak değerlendirilmişti fakat firma, sorunları üstlenmedi ve yeni cihazın eski cıhazı telafi edeceğini dile getirdi.

RED’in kamera odaklı ve merakla beklenen cihazı Hydrogen One, geçen yıl satışa sunulmasından beri deyim yerindeyse yerin dibine sokuldu. Ekranı son derece kötüydü, telefonun görselleri korkunçtu ve kamera yazılımı tam anlamıyla vasatın altındaydı.

RED kurucusu Jim Jannard tasarım üreticisinin son derecede verimsiz çalıştığını ve telefondaki sorunları düzeltmenin imkansız olduğunu dile getir. Yine de RED, yeni bir cihaz olan Hydrogen Two ile yeni bir başlangıç yapacağını söyledi ve farklı bir tasarım üreticisiyle yolarına devam edeceğini söyledi. Çalışacağı yeni tasarım üreticisinin, kullanıcıların dileklerini yerine getirme konusunda çok daha yeterli olduğunu belirten RED, iki telefonda da çalışacak bir kamera modülü üzerine çalıştığını da dile getirdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı