Teknoloji

İnstagram Fotoğraf Ve Video Nasıl İndirilir ? Hikaye Nasıl İndirilir ?

Instagram, insanların fotoğraf, video ve geçici Instagram Hikayelerini paylaştığı en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. Çoğu zaman Instagram’da ilginç şeylerle karşılaşırız, bu da daha sonra görüntülemek üzere çevrimdışı kaydetmek isteriz. Bu yüzden birçok insan  Instagram videolarını, hikayelerini ve fotoğraflarını nasıl indireceğini merak etmekte. Instagram , başkaları tarafından gönderilen videoları, hikayeleri ve fotoğrafları indirmenize ve kaydetmenize izin vermez. İyi haber şu ki Instagram videolarını indirmenin yolları var ve hatta Instagram Hikayelerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu makalede, Instagram hikayelerini, fotoğraflarını ve videolarını nasıl indirip kaydedebileceğinizi anlatacağız.

Devam etmeden ve size yöntemleri önermeden önce, yükleyicinin izni olmadan Instagram’dan herhangi bir şey indirmekten kaçınmanızı isteriz. Instagram fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini yalnızca herkese açık hesaplardan indirebilirsiniz. Elbette Instagram videolarını, hikayelerini ve fotoğraflarını indirmek için Android veya iPhone’da ekran görüntüleri veya ekran kayıtları alabilirsiniz. Ancak, bu dosyaları orijinal çözünürlüklerinde kaydetmeyen karmaşık bir yöntemdir.

Instagram videoları, fotoğrafları nasıl indirilir

Unutmayın, bu yöntem yalnızca herkese açık hesaplardan Instagram videolarını ve fotoğraflarını indirmenize izin verir. Şimdi şu adımları izleyin:

  1. Akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda Instagram’ı açın ve indirmek istediğiniz bir fotoğrafı veya videoyu seçin. Şimdi yayının sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine dokunun> Bağlantıyı Kopyala’ya tıklayın .
  2. Ardından, telefonunuzdaki veya bilgisayarınızdaki herhangi bir tarayıcıyı açın ve www.downloadgram.com’u girin .
  3. Web sitesi yüklendikten sonra, bağlantıyı yapıştırın.
  4. Bir İndirme resim / video düğmesi artık doğru indirin düğmesinin altında görünür. Dosyayı telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydetmek için basın.
  5. Alternatif olarak, her iki web sitesindeki süreç benzer olduğundan, www.instadownloader.co veya www.gramsave.com adresini de ziyaret edebilirsiniz .

Instagram hikayeleri nasıl indirilir

size Instagram Hikayelerini nasıl indireceğinizi söyleyeceğiz. Bir kez daha, hikayelerin indirilebilir olmaları için herkese açık bir hesaptan gönderilmiş olması gerekmektedir.

  1. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda www.storiesig.com’u açın , hikayeleri indirmek istediğiniz profilin Instagram kullanıcı adını girin ve enter tuşuna basın.
  2. Artık arama çubuğunun hemen altında etkin hikayelerin bir listesini göreceksiniz. Ayrıca, Öne Çıkanlar olarak kaydedilen geçmiş öyküleri indirmek isterseniz aşağıya kaydırabilirsiniz.
  3. Şimdi,  Hikayeler > aşağı ilerleyin ve indirmek istediğiniz hikayeyi seçin > fotoğrafı veya videoyu bilgisayarınıza indirin .
  4. Bu kadar, indirme işleminiz bittikten sonra dosyanız otomatik olarak cihazınıza kaydedilir.

Bu basit adımları uygulayarak artık Instagram videolarını, hikayelerini ve fotoğraflarını indirebilirsiniz. Bununla birlikte, birisinin fotoğraflarını veya videolarını kaydetmeden önce lütfen onlardan izin istemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı