HaberlerTeknoloji

Music Zen, Stres atma uygulaması…

Huzur veren herşey için:

Herkesin gün içinde stres atma yöntemi farklı oluyor. Kimisi kulaklığını takıp müzik dinliyor, kimisi yürüyüşe çıkıyor, kimisi fiml izliyor, kimisi oyun oynuyor. Bunlar elbette ki akla ilk gelen aktiviteler. Daha doğrusu büyük şehirlerin iklimi olan kaosun yaşandığı ortamlardayaşayanların akıllarına ilk gelenler. Yoksa biz de istemez miyiz kuşların sesini dinlemeyi, çimlerde uzanıp gökyüzünü izlemeyi…

Kim bilir belki bir gün stres atmaya ihtiyaç bile duymayarak sadece dinlenme amaçlı aktivitelerde bulunacağız. O günler gelene kadar bizleri bir süre idare edecek teknolojik çözümlere yönelmeye devam ediyoruz.

Music Zen, profosyonel olarak tasarlanmış egzersizler, meditasyonlar ve oyunlardan oluşan komple bir stres atma uygulaması.

Hani dedik ya herkesin stres atmak için çözümü farklıdır diye; uygulama benzerlerinden ayrılarak rahatlamak için yapılan çoğu aktiviteyi aynı çatı altında birleştiriyor.

Meditasyonlar, rahatlama, oyunlar ve hikayeler olmak üzere dört kategoride hizmet veriliyor.

Kapsamlı içerikleri, detaylıca kategorize edilmiş rahatlama ve stres atma yönetemleri, en az kendisi kadar rahatlatan arayüz tasarımı ve kolay kullanımıyla bu tür uygulamara ihtiyaç duyan ve hoşlanan kişilerin göz atmasında mutlaka fayda var.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı