HaberlerTeknoloji

Samsung Galaxy Watch Active, Birden Fazla İyileştirme Getiren Bir Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy Watch Active için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncellemenin boyutu 74MB(Mega Bayt) olmasına rağmen, içerisinde bir ton değişiklik ve çok fazla hata düzeltmesi içeriyor.

Yakın zamanda halefinin duyurulması beklenen Samsung Galaxy Watch Active, güncelliğini hala korumaya devam ediyor. Galaxy Watch Active 2 ile ilgili iddialar haftalardır etrafta dolaşırken Samsung sanki bu söylentilere karşı çıkarmışçasına şu an piyasada olan modeline bir güncelleme getirdi. Güncellemenin boyutu küçük gibi görünmesine karşın içerisinde bir sürü değişiklik barındırıyor.

Sürüm notlarına bakıldığında, Galaxy Watch Active’e gelen yeni güncelleme, yeni ve geliştirilmiş Bixby’i içeriyor. Bixby, şirketin söylediği gibi görevleri daha rahat halletmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında Samsung Health’de de bazı değişikliklere gidiliyor. Nefes Rehberi grafiği geliştirilirken ve uygulamaya düşük kalp atışı uyarısı getiriliyor.

Uygulama Tepsisi Kullanıcı Ara yüzü, aradığınız uygulamaları daha kolay bulabilmeniz için geliştirildi. Bunun yanı sıra SamsungGoodnight Mode ara yüzünü de getirdi. Bu özellik açık olduğu zaman saatin ara yüzü farklı bir görünüm kazanacak.

Bu güncelleme, Galaxy Watch Active için her ne kadar öyle gözükmese de çok büyük bir güncelleme. Samsung bu güncelleme ile birlikte birçok yeniliğe ve iyileştirmeye imza attı. Güncellemenin Galaxy Watch Active 2’nin duyurulması beklenen tarihten birkaç hafta önce gelmesi de şaşırtıyor. Şu anda güncelleme aşamalı olarak bütün Galaxy Watch Active kullanıcılarına yayılıyor, bundan dolayı eğer güncelleme henüz size ulaşmadıysa telaş yapmanıza gerek yok, güncelleme yakın bir sürede sizin telefonunuza da ulaşacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı