HaberlerOyun

Steam’de Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz Oynayabileceğiniz Oyun: Squad

Oyun severlerin uğrak noktalarından bir tanesi olan Steam, normal fiyatı 80 Türk Lirası olan Squad adlı oyunu hafta sonuna kadar ücretsiz yaptı. Ayrıca oyun, pazartesi gününe kadar % 50 indirimle satılacak.

Valve’ın oyun uygulaması Steam, sık sık yeni kampanyalarla oyun severlerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Kimi zaman oyunlara büyük çapta indirim uygulayan Steam, kimi zamansa oyunları kısa süreliğine ücretsiz yapıyor ve bu oyunların deneyimlenmesine olanak sağlıyor. Eğer bir de kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlara indirim uygulandı mı, o zaman oyun severler için çok büyük bir avantaj oluyor.

Steam, ilk kez 2015 yılında piyasaya çıkarılan ve hala çok ciddi bir oyuncu kitlesi bulunan bir oyunu hem hafta sonuna kadar ücretsiz yaptı hem de oyunu beğenen oyun severlerin satın almalarına olanak sağlamak için % 50 oranında indirim uyguladı. Bu kapsamda normal fiyatı 80 Türk Lirası olan Squad, hem hafta sonuna kadar ücretsiz hem de % 50 indirimle satın alınabilir.

Squad, 50 kişilik takımlardan oluşan bir savaş oyunu. Rakip takımı mağlup etmeye çalışıyorsunuz ve bunu yapmak için çok ciddi bir strateji uygulamanız gerekiyor. Battlefield ve Call of Duty benzeri oyunları seven takipçilerimiz için iyi bir alternatif olabilecek Squad, araç ve silah çeşitliliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı